Motopark v novém kabátě - již brzy

Motopark Ostrava největší motorkářské centrum na Moravě. Záruka komplexních služeb, spokojenosti a zábavy. Našim cílem je poskytnout zákazníkům maximální péči a vše na jednom místě.

Motopark, Prodej motorek Ostrava, Servis Yamaha, Servis Honda, Servis Kuberg

Zastupujeme dvě nejsilnější moto značky na trhu. Autorizovaná dealerství a servisy Honda, Yamaha, Kuberg. Disponujeme 1000 m2 prodejní plochy s moto oblečením, doplňky a motorkářským příslušenstvím. Jsme největší distributoři značek RST, Modeka, X-lite, Nolan, Agv na Severní – Moravě.

Jsme Motopark Ostrava – motorky a veškeré vybavení pro motorkáře pod jednou střechou.

V našem areálu o rozloze třech hektarů naleznete také multifunkční zkušební okruh o délce 612 m a šířce 7 m pro otestování Vašeho nového motocyklu, spolu s tréninkovou plochou pro stunt ridig a moto školy. Dále půjčovnu motokár pro veřejnost s kvalitním zázemím pro pořádání teambuildingů, eventů a výukových lekcí.

Motopark v novém kabátě - již brzy

Ne jeden ostravák už mohl při cestě do Poruby zahlédnout, že se kousek před Svinovskými mosty krůček po krůčku něco děje. Yamaha - Morava roste a na konci léta 2018 se z ní stane Motopark Ostrava. Komplexní motoristické centrum s rozlohou 3 hektarů, které v první etapě nabídne zákazníkům dvě autorizovaná dealerství světoznámých japonských značek Honda a Yamaha, profesionální servis a pneuservis. Obě tyto značky dodávají kompletní sortiment motocyklůskútrůčtyřkolek a široký sortiment příslušenství, za pomocí kterého si každý svou motorku doladí k úplné dokonalosti. Nedílnou součástí bude také 1000 m2 prodejní plochy s moto oblečením, doplňky a nabídkou elektrických freeridů Kuberg. Motopark Ostrava je největší distributor kvalitního motorkářského oblečení anglické značky RST a německé značky MODEKA pro Moravskoslezský kraj, avšak na prodejně najdete také velké množství kvalitních motopřileb Nolan, X -lite, AGV, Bell a mnoho dalšího.

Druhou etapou je vybudování multifunkčního zkušebního okruhu o délce 612 m a šířce 7 m spolu s tréninkovou plochou pro stunt ridig a moto školy, kde si budou moci návštěvníci Motoparku zazávodit na motokárách nebo odzkoušet svůj vysněný stroj Yamaha, Honda, Kuberg. Za účelem pronájmu dráhy nebo pořádání firemních akcí bude vybudováno také kvalitní zázemí se školící místností a cataringem.

Třetí etapa pak ucelí motoristické centrum malou offroadovou zkušební tratí v přilehlém lese.

Moto prodejny, servisy, motorkářské srazy, promo akce a zkušební jízdy, moto školy, závody motokáry, teambuildingy, eventy, pořádání akcí to vše je Motopark Ostrava, největší motorkářské centrum na Moravě, zábava nejen pro motorkáře.

Zpět

Aktuality

Biscuit marshmallow sugar plum jelly cake candy canes dragée lemon drops. Chocolate donut chocolate bar liquorice bonbon. Pastry topping sweet roll jelly-o. Tiramisu chupa chups powder carrot cake cupcake candy carrot cake.

Zobrazit starší

Kontaktujte nás

Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám jakkoliv pomůže ať už se zakoupením motocyklu, výběrem vhodného moto oblečení nebo uspořádáním firemní akce. Těšíme se na Vás tým Motopark Ostrava.

2M Power s.r.o.
IČ: 28587227, DIČ: CZ28587227

kontakt na Obchod

Telefon : 724 250 700

Email : obchod-yamaha@motopark.cz

Servis a ND

Telefon : 724 250 100

Email : servis-yamaha@motopark.cz

Moto Ostrava s.r.o.
IČ: 06699235, DIČ: CZ06699235

kontakt na Obchod

Telefon : 720 950 642

Email : obchod-honda@motopark.cz

Servis a ND

Telefon : 720 950 643

Email : servis-honda@motopark.cz

Motopark Ostrava s.r.o.

IČ: 01643223

DIČ: CZ 01643223

kontakt

Provozní manažer: Libor Šotek

Telefon : 725 905 327

kontakt na e-shop

Telefon : 720 951 175

Email : e-shop@motopark.cz

http://www.motopark.cz