Motopark, Prodej motorek Ostrava, Servis Yamaha, Servis Honda, Servis Kuberg

Motopark Ostrava největší motorkářské centrum na Moravě. Záruka komplexních služeb, spokojenosti a zábavy. Našim cílem je poskytnout zákazníkům maximální péči a vše na jednom místě.

Společnosti Yamaha a Dab Motors míří s projektem Yard Built vstříc budoucnosti

Motopark, Prodej motorek Ostrava, Servis Yamaha, Servis Honda, Servis Kuberg

Zastupujeme dvě nejsilnější moto značky na trhu. Autorizovaná dealerství a servisy Honda, Yamaha, Kuberg. Disponujeme 1000 m2 prodejní plochy s moto oblečením, doplňky a motorkářským příslušenstvím. Jsme největší distributoři značek RST, Modeka, X-lite, Nolan, Agv na Severní – Moravě.

Jsme Motopark Ostrava – motorky a veškeré vybavení pro motorkáře pod jednou střechou.

V našem areálu o rozloze třech hektarů naleznete také multifunkční zkušební okruh o délce 612 m a šířce 7 m pro otestování Vašeho nového motocyklu, spolu s tréninkovou plochou pro stunt ridig a moto školy. Dále půjčovnu motokár pro veřejnost s kvalitním zázemím pro pořádání teambuildingů, eventů a výukových lekcí.

Společnosti Yamaha a Dab Motors míří s projektem Yard Built vstříc budoucnosti

Projekty Yamaha Yard Built jsou vždy jedinečné a zde to platí dvojnásob. Společnost Dab Motors se sídlem ve městě Biarritz se u své nejnovější přestavby nechala inspirovat futuristickou estetikou a technologiemi z jiného světa.

Letovisko Biarritz je známé svým pohodovým životním stylem, překrásnými plážemi a nádhernou okolní krajinou, díky kterým je již po mnoho desetiletí vyhledávanou prázdninovou destinací. Ve společnosti Dab Motors se sídlem ve městě na baskickém pobřeží však dali relaxaci vale a s motocyklem Yamaha XSR900 zamířili přímo do budoucnosti. S využitím špičkových designérských technologií a nejmodernějších výrobních postupů vytvořili stroj s názvem The ALTER, který vypadá, jako by pocházel z 22. století.

Společnost Dab Motors zaujal model XSR900 již od počátku směsicí moderního i retro designu a inovativními liniemi. Bylo okamžitě jasné, že lehký osobitý podvozek a sportovní motor jsou pro jejich futuristický koncept to pravé. Jakmile se konstruktérům společnosti Dab Motors dostal tento stroj řady Sports Heritage do rukou, probudil jejich tvůrčího ducha, a mohli využít své rozsáhlé technické znalosti. Pomocí 3D modelování a vyspělých vykreslovacích technologií navrhli upravený motocykl prakticky ve zcela digitální podobě. S pomocí dat získaných při tvorbě modelu a ze schémat vytvořených ve virtuálním prostoru vyrobily roboty tento zázrak techniky.

Výrobní stroje zhmotnily konstrukční návrh a vznikl mimořádně kvalitní a odolný hliníkový pomocný rám, horní brýle vidlice, úchyty řídítek a úchyty světlometu - vše pomocí 3D tisku. Výfuk je společným dílem Dab Motors a jejich dlouholetého spolupracovníka. Zcela nová jsou řídítka, rukojeti, nádržky brzd a zrcátka. Motocykl je vybaven neuvěřitelně lehkým rámem z ekologických lněných vláken - nejnovějšího produktu laboratorních výzkumů. Osvětlení je rovněž špičkové, tvořené inteligentními LED diodami řízenými jednočipovým počítačem Arduino. Vše doplňují vysoce kvalitní brzdy a odpružení od špičky v oboru - společnosti Öhlins (sada tlumiče STX 46 a patrony NIX 30) společně s dalšími díly, které z tohoto výtvoru dělají posla z 22. století.

„Myslím, že na projekt Yard Built se často pohlíží jako na poctu minulosti, a v podstatě je to pravda," uvedl Antoine Clémot, produktový manažer pro motocykly společnosti Yamaha Motor Europe. „Společnost Yamaha má velmi bohatou historii s kultovními výtvory a technologiemi, ze kterých lze čerpat inspiraci. Slouží nám však rovněž jako výzkumná laboratoř. Vzniká tak prostor pro inovace, hru s minimalistickou estetikou a novými nápady. Je proto úžasné setkat se s přestavbou, jako je tato. Dab Motors využívají technologie, kterými výrazně předběhli řadu ostatních úpravců, a je úchvatné vidět je ve skutečnosti a být součástí tohoto procesu. Design je strhující, motocykl vypadá skutečně jako z vědeckofantastického filmu. Do kolen mě ovšem dostaly postupy, které vedly k jeho vzniku."

„Ve světě ovládaném technikou nemusíme trvat na tradičních pracovních postupech," říká Simon Dabadie, zakladatel společnosti Dab Motors. „Prostřednictvím nových technologií bychom měli prozkoumávat všechny dostupné možnosti a nechat se jimi inspirovat. Chceme podnítit zvědavost lidí použitím nových materiálů a současně zůstat kritičtí a vyzkoušet veškeré naše nápady. Principem je nenechat se svazovat limity a otevřít se novým, revolučním způsobům práce. 3D návrhy, virtuální konstrukce, 3D simulace, vykreslování návrhů - všechny tyto techniky využíváme a dosahujeme s nimi skvělých výsledků. Zaměření na budoucnost nám může pomoci vytvářet dokonalejší motocykly. A změnit způsob návrhů a úpravy motocyklů. V současné době máme neomezené tvůrčí možnosti, jaké by při použití tradičních postupů nebyly možné."

Zpět

Aktuality

Biscuit marshmallow sugar plum jelly cake candy canes dragée lemon drops. Chocolate donut chocolate bar liquorice bonbon. Pastry topping sweet roll jelly-o. Tiramisu chupa chups powder carrot cake cupcake candy carrot cake.

Zobrazit starší

Kontaktujte nás

Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám jakkoliv pomůže ať už se zakoupením motocyklu, výběrem vhodného moto oblečení nebo uspořádáním firemní akce. Těšíme se na Vás tým Motopark Ostrava.

Obchod

Servis a ND

2M Power s.r.o.
IČ: 28587227, DIČ: CZ28587227

Obchod

Telefon : 724 250 700

Email : obchod-yamaha@motopark.cz

Moto Ostrava s.r.o.
IČ: 06699235, DIČ: CZ06699235

Obchod

Telefon : 720 950 642

Email : obchod-honda@motopark.cz

2M Power s.r.o.

IČO: 28587227

DIČ: CZ28587227

E-shop | Obchod

Telefon : 720 951 175

Email : obchod@motopark.cz

Motopark Ostrava s.r.o.

IČ: 01643223

DIČ: CZ 01643223

Management

Manažerka marketingu: Hana Ryšánková

Telefon : 601 525 863

Email : hana.rysankova@motopark.cz

2M Power s.r.o.
IČ: 28587227, DIČ: CZ28587227

servis a nd

Telefon : 724 250 100

Email : servis-yamaha@motopark.cz

Moto Ostrava s.r.o.
IČ: 06699235, DIČ: CZ06699235

Servis a ND

Telefon : 720 950 643

Email : servis-honda@motopark.cz

Motopark Ostrava s.r.o.

IČ: 01643223

DIČ: CZ 01643223

Management

Provozní manažer: Libor Šotek

Telefon : 725 905 327

Email : libor.sotek@motopark.cz

Otevírací hodiny

MOTO SHOP

PO - PÁ: 09:00 - 18:00

SOBOTA: 09:00 - 18:00

NEDĚLE: 09:00 - 18:00

YAMAHA

PO - PÁ: 09:00 - 17:00

SOBOTA: 09:00 - 12:00

NEDĚLE: ZAVŘENO

HONDA

PO - PÁ: 09:00 - 17:00

SOBOTA: 09:00 - 12:00

NEDĚLE: ZAVŘENO

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies - více o jejich zpracování zde Používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

http://www.motopark.cz