Motopark, Prodej motorek Ostrava, Servis Yamaha, Servis Honda, Servis Kuberg

Motopark Ostrava největší motorkářské centrum na Moravě. Záruka komplexních služeb, spokojenosti a zábavy. Našim cílem je poskytnout zákazníkům maximální péči a vše na jednom místě.

Společnost Yamaha objevuje nové obzory s motocyklem Ténéré 700 World Raid

Motopark, Prodej motorek Ostrava, Servis Yamaha, Servis Honda, Servis Kuberg

Zastupujeme dvě nejsilnější moto značky na trhu. Autorizovaná dealerství a servisy Honda, Yamaha, Kuberg. Disponujeme 1000 m2 prodejní plochy s moto oblečením, doplňky a motorkářským příslušenstvím. Jsme největší distributoři značek RST, Modeka, X-lite, Nolan, Agv na Severní – Moravě.

Jsme Motopark Ostrava – motorky a veškeré vybavení pro motorkáře pod jednou střechou.

V našem areálu o rozloze třech hektarů naleznete také multifunkční zkušební okruh o délce 612 m a šířce 7 m pro otestování Vašeho nového motocyklu, spolu s tréninkovou plochou pro stunt ridig a moto školy. Dále půjčovnu motokár pro veřejnost s kvalitním zázemím pro pořádání teambuildingů, eventů a výukových lekcí.

Společnost Yamaha objevuje nové obzory s motocyklem Ténéré 700 World Raid

Duch modelů Ténéré znovu ožívá v podobě prototypu Ténéré 700 World Raid 2018.


Radost z dobrodružství spojená se značkou Yamaha se projevuje v působivých modelech kategorie Adventure. Prvním vítězem Rallye Paříž-Dakar mezi motocykly byl model Yamaha XT500. Stal se tak nejen prvním motocyklem, který zvítězil v dakarské rallye, ale i prvním vozidlem, které v ní získalo celkové vítězství. Zpočátku neexistovaly v této rallye samostatné kategorie pro automobily a motocykly. Tento stroj však v boji s ostřílenými velikány, jako byly vozy Range Rover a Renault, získal pro značku Yamaha úžasné 1. a 2. místo. Po dalším vítězství motocyklu XT500 na dakarské rallye v následujícím roce se společnost Yamaha začala utkávat se silnou konkurencí, protože stále více výrobců začalo objevovat potenciál této rallye. Ta přiměla konstruktéry společnosti vrátit se k rýsovacím prknům - výsledkem byl model XT 600 Ténéré. Od té doby se název Ténéré stal synonymem dobrodružství. Několik dalších desetiletí společnost Yamaha vkládala velké úsilí do výroby strojů, které budily touhu objevovat nepoznané. 

Tato kapitola příběhu s názvem Ténéré se začala psát v listopadu 2016, kdy společnost Yamaha představila koncept T7. Jiskra ducha Ténéré byla znovu zažehnuta. Za celým konceptem stál nápad připomenout celému světu, že společnost Yamaha přijala zkoumání za své a rozhodla se vyrobit v budoucnu nový model, který se nezalekne žádného divokého terénu. O rok později byl na veletrhu EICMA představen nepřehlédnutelný stroj nové konstrukce, Ténéré 700 World Raid. Tento model posloužil jako prototyp pro vývoj konečné specifikace pro sériově vyráběný model. 

Prototyp Ténéré 700 World Raid se zrodil z dobrodružného ducha jako ideální stroj pro plnění vašich snů. Tento motocykl si zachovává odolnou závodní konstrukci konceptu T7, na základě intenzivního celoročního testování tohoto stroje však došlo k dalšímu vylepšení. Lehký a štíhlý rám modelu Ténéré 700 World Raid ostře kontrastuje s jeho stávajícími konkurenty. Tento nový přístup k motocyklům kategorie Adventure zajistil motocyklu Ténéré 700 World Raid úžasné jízdní vlastnosti jak na silnici, tak v terénu. Kompaktní dvouválec o objemu 689 ccm nabízí vysoký točivý moment a snadné ovládání v širokém spektru otáček a dokonale si tak dokáže poradit se vším, co vás na silnicích či v horách může potkat. Kromě toho dostal větší prostor pro přístroje a navigaci a sestavu světlometu se čtyřmi projektory inspirovanou stroji z dakarské rallye a prošel úpravou všech částí podvozku. Tak vznikl motocykl neustále připravený na jakékoli podmínky i libovolný terén. 
 

Zažijte dobrodružství na akci Ténéré 700 „World Raid" 2018


Ténéré 700 „World Raid" 2018 je cyklus, ve kterém se dosud nejvyspělejší motocykl Yamaha kategorie Adventure představí ve všech myslitelných typech terénu, v nejrůznějších podmínkách a při jízdě na obrovské vzdálenosti. Tato akce ale nespočívá jen ve vyjížďce do světa a demonstraci schopností modelu Ténéré 700 World Raid. Dává vám totiž možnost spatřit stroj zkonstruovaný pro zdolávání nemožného a splnění snů každého dobrodruha. Motocykly Ténéré 700 World Raid osedlají ambasadoři, mezi které patří mnoho nejznámějších jmen terénních závodů: skutečných průkopníků a vizionářů. Všichni, kdo mají chuť nás na této cestě sledovat, mohou tuto úžasnou výpravu prožívat společně s ambasadory a týmy přímo v divočině prostřednictvím speciálních webových stránek a sledovat nás na kanálech nejrozšířenějších sociálních médií pomocí níže uvedených hashtagů. 
 

Objevování nových obzorů na akci Ténéré Tragics


První zastávkou cyklu Ténéré 700 World Raid 2018 se stala Austrálie - země s nevyzpytatelným počasím, unikátní přírodou a nebezpečím za každým rohem, tedy to pravé pro skutečné průzkumníky. První ambasador této výpravy, jezdec týmu Yamalube Yamaha Official Rally Team Rodney Faggotter, zná tento kontinent z vlastní zkušenosti. Rodney má s jízdou na strojích Yamaha jak pro oficiální týmy, tak jako nezávislý jezdec deset let zkušeností. Poznatky, které získal, lze jen těžko něčím nahradit. Začátkem roku 2018 si dokázal poradit s nepříznivými podmínkami a rozmary počasí na Rallye Dakar a úspěšně dojet do cíle. Rod se zúčastnil také australského závodu Ténéré Tragics, který se stal součástí programu Ténéré Tour, speciálního seriálu vyjížděk, kterého se již mnoho let účastní jezdci na motocyklech Ténéré. Seriál Ténéré Tragics je založen na ideálu objevování nových obzorů, což je filozofie, která je podstatou řady Ténéré. Objevování nových horizontů dává jezdcům impuls k neustálému hledání další kapitoly na cestě za dobrodružstvím. 
 

Dobývání dun se Stephanem Peterhanselem


Druhou zastávkou tohoto turné je jedno z nejinspirativnějších míst pro dobrodružství v terénu, poušť v Maroku. Pouště, pláně, skály a hory tvoří krajinu, která přímo vyzařuje dobrodružství a tajemství. Výpravu můžete dále sledovat na cestě do Merzougy, legendárního místa konání každoroční rallye zařazené do kalendáře Rally Raid, ale také součásti trasy historické Rallye Paříž-Dakar. Organizace Ténéré 700 World Raid vybrala pro tuto akci toho nejvhodnějšího ambasadora - živoucí legendu Stephana Peterhansela. Za svou rekordní kariéru se Peterhanselovi podařilo třináctkrát vyhrát dakarskou rallye, přičemž šestkrát startoval na motocyklu řady Ténéré. Přidejte se k Peterhanselovi na jeho oblíbeném místě, kde se psala historie, a podívejte se, o čem se dá snít. 

Zpět

Aktuality

Biscuit marshmallow sugar plum jelly cake candy canes dragée lemon drops. Chocolate donut chocolate bar liquorice bonbon. Pastry topping sweet roll jelly-o. Tiramisu chupa chups powder carrot cake cupcake candy carrot cake.

Zobrazit starší

Kontaktujte nás

Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám jakkoliv pomůže ať už se zakoupením motocyklu, výběrem vhodného moto oblečení nebo uspořádáním firemní akce. Těšíme se na Vás tým Motopark Ostrava.

Obchod

Servis a ND

2M Power s.r.o.
IČ: 28587227, DIČ: CZ28587227

Obchod

Telefon : 724 250 700

Email : obchod-yamaha@motopark.cz

Moto Ostrava s.r.o.
IČ: 06699235, DIČ: CZ06699235

Obchod

Telefon : 720 950 642

Email : obchod-honda@motopark.cz

2M Power s.r.o.

IČO: 28587227

DIČ: CZ28587227

E-shop | Obchod

Telefon : 720 951 175

Email : obchod@motopark.cz

Motopark Ostrava s.r.o.

IČ: 01643223

DIČ: CZ 01643223

Management

Manažerka marketingu: Hana Ryšánková

Telefon : 601 525 863

Email : hana.rysankova@motopark.cz

2M Power s.r.o.
IČ: 28587227, DIČ: CZ28587227

servis a nd

Telefon : 724 250 100

Email : servis-yamaha@motopark.cz

Moto Ostrava s.r.o.
IČ: 06699235, DIČ: CZ06699235

Servis a ND

Telefon : 720 950 643

Email : servis-honda@motopark.cz

Motopark Ostrava s.r.o.

IČ: 01643223

DIČ: CZ 01643223

Management

Provozní manažer: Libor Šotek

Telefon : 725 905 327

Email : libor.sotek@motopark.cz

Otevírací hodiny

MOTO SHOP

PO - PÁ: 09:00 - 18:00

SOBOTA: 09:00 - 18:00

NEDĚLE: 09:00 - 18:00

YAMAHA

PO - PÁ: 09:00 - 17:00

SOBOTA: 09:00 - 12:00

NEDĚLE: ZAVŘENO

HONDA

PO - PÁ: 09:00 - 17:00

SOBOTA: 09:00 - 12:00

NEDĚLE: ZAVŘENO

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies - více o jejich zpracování zde Používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

http://www.motopark.cz