3. narozeniny Motoparku ve velkém stylu

Doražte o víkendu 14. a 15. května na oslavu 3. narozenin Motoparku. Společně s našimi moto značkami jsme spojili síly a vytvořili na celý víkend fantastický program!

Ať už si budete chtít zajezdit na své vysněné nebo vlastní mašině (celý víkend budeme mít motodráhu zadarmo), dát si osvěžující pití v Motobaru, pořádně se nadlábnout guláše, masa z grilu, hotdogů a nebo si zasoutěžit o ceny od Rebelhornu, Cassidy, Modeky a dalších top značek. Třetí narozeniny Motoparku vás rozhodně nezklamou!

Navíc se můžete těšit na kaskadérské show v podání Míry Freye a Patricka Peschela, představení novinek od našich dlouhodobých značek (RST, Modeka, Shark, Cassida,...), ale i představení námi nejnověji nabízené značky Rebelhorn.

„Letos se nám podařilo zajistit program, ze kterého jsme naprosto nadšení. Spousta motorek na testování, soutěže o desítky cen, skvělé jídlo a pití, DJ, kaskadérské show nebo představení novinek od RST, Modeky, Cassidy, Airoh nebo naší nové značky Rebelhorn… bude to zkrátka akce, na které se nebudete ani minutu nudit!“ komentuje chystaný víkendový program ředitel Motoparku.

Jaké modely si budete moct během víkendu otestovat?

Honda

NT 1100 (i DCT); Afrika Twin 1100 a Afrika Twin Adventure 1100 DCT; Rebel 500, CB 650R; X-ADV 750; Forza 125; SH 125 nebo CB 500F.

Yamaha

MT-10; MT-09; R7 nebo Tracer 9 GT.

Elektro skútry a motorky Horwin

EK3; CR6

Co vás tedy ve zkratce čeká

Testovací i volné jízdy, kaskadérské show, soutěže, vynikající jídlo a pití, skvělá hudba od DJ a v neposlední řadě představení novinek v čele s novou značkou Rebelhorn.

Ale především – víkend, který vás nebude ani minutu nudit!

 

Podrobnosti

KDE: Motopark Ostrava (Opavská 5637, 722 00 Ostrava-Třebovice)

KDY: sobota 14. 05. 2022 (09:00–18:00) a neděle 15. 05. 2022 (09:00–18:00)

VSTUP: zdarma

 

Přesný harmonogram celého programu s nejnovějšími novinkami se dočkáte již brzy. Najdete jej tady a na naší FB události.

Registrace k testovacím jízdám:

Chcete si na jedné z výše zmíněných mašin zajezdit? Registrujte si své místo! Každý motorkář se smí přihlásit maximálně na 2 jízdy za oba dny. V registraci prosím uveďte své jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, číslo občasnkého a řidičského průkazu. V den vaší testovací jízdy se prosím ke kontrolnímu stránku dostavte 15 minut předem, v motorkářském vybavení i s doklady (ŘP i OP). Kompletní podmínky testovacích jízd si můžete přečíst zde.

Registrovat se k testovacím jízdám

 

Kompletní program

Níže můžete vidět kompletní program na sobotu i neděli. S námi se rozhodně nudit nebudete! 

 

Děkujeme za vaši registraci

Autorizovaný prodejce a servis
Autorizovaný prodejce a servis značek Yamaha a Honda + 2500 m2 showroom
Dovezeme vám motorku
Dovezeme vám motorku zdarma až domů (do 30 km od Motoparku)
Tým zkušených expertů
Tým zkušených expertů s dlouholetými zkušenostmi z motosportu
Motorky si můžete osahat, projet i koupit
Motorky si můžete osahat, projet i koupit – třeba na splátky s nulovou akontací