Příspěvky

 • Na co se nesmí zapomenout při přípravě motorky na sezonu?
  14.12.2017

  Motorka je stroj, který si zamilovává čím dál víc lidí. Už to není záležitost jenom mužů, ale kouzlu motorky už podléhají dokonce i ženy. V poslední době si motorky kupuje dokonce více žen než mužů. Ovšem ať už si motorku kupuje leckdo, je třeba mít na mysli, že motorkou to teprve začíná.
 • Chrániče, které nesmí řidič motorky postrádat
  13.12.2017

  Každý z nás potřebuje mít nějaký svůj koníček. Většina z nás hraje na nějaký hudební nástroj, jiní sportují, jiní mají ve své garáži motorku. Motorka je sice drahou záležitostí, ale stojí rozhodně za to. Ještě donedávna byla motorka jenom pro muže, ale v současné době se o motorky začínají zajímat i ženy.
 • Když voděodolné oblečení na motorku, tak kůže nebo textil?
  09.12.2017

  Motorka je snem mnoha z nás, ale jenom málokdo si ji skutečně pořídí. Taková motorka totiž není zrovna levná záležitost. Koupí samotné motorky to jenom začíná, musíte k ní pořídit taky potřebné chrániče, které vám zbrzdí pád, kdybyste náhodou upadli.
 • 3 tipy pro jízdu se spolujezdcem
  06.12.2017

  Motorka je koníček mnoha mužů, ale taky žen. Málokdo by řekl, že ženy se dokážou nadchnout pro něco jiného, než je nakupování, ale je to tak. I ženy mohou milovat stroje, jako jsou motorky. A když si našetří potřebné množství peněz, klidně si takovou motorku i koupí.
 • Jak připravit motorku na nadcházející sezonu?
  27.11.2017

  Na motorce se dá samozřejmě jezdit celoročně. Přece jenom někteří motorkáři si chtějí tuto zálibu vychutnat po celý rok, ať už je počasí jakékoliv. Přece jenom to nebyla zrovna levná záležitost, tak proč ji nechat odstavenou během zimy někde v garáži. Většina si však přece jenom čeká na sluníčko, které je symbolem toho, že silnice jsou připraveny na smršť motorek. 
Previous articles