Honda NC750X

PEARL GLARE WHITE
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
Honda NC750X
na dotazna dotaz bez DPH
KódPNbíláVýrobceHondaZáruka24 měsíců
K vidění na našem showroomu

Honda NC750X s unikátním vestavěným úložným prostorem, do kterého se vejde integrální přilba,

je optimálním kompromisem mezi každodenním dojížděním a víkendovým dobrodružstvím. Ať hledáte motocykl pro práci nebo zábavu, jeho řadový dvouválec o objemu 745 cm3 s přesazenými čepy klikové hřídele o 270˚ vás osloví hladkým a plynulým zátahem i zvukovou kulisou, která nikdy neomrzí. Tento motor je navíc vybaven systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC, a k dispozici je také verze s výkonem 35 kW, takže si pocit jízdy na velkém motocyklu mohou vychutnat i držitelé řidičského oprávnění skupiny A2.


SVĚT ČEKÁ

Motocykl NC750X vám pomůže objevovat neznámé

Model NC750X se vyznačuje kompaktní a odolnou konstrukcí a výkonnostními charakteristikami, které vám umožní objevovat světNC750X na silnici pohodlně a současně stylově. Díky vysoké jízdní poloze zajišťující vynikající výhled, obratnosti doplněné dobrou ovladatelností a dynamickému výkonu je na cestách vždy dokonalým společníkem. A s působivou spotřebou paliva včetně plnění emisních norem Euro 4(emise C02 činí 81 g/km) se do cíle dostanete také maximálně efektivně.

Model NC750X při jízdě po silnici

UŽIJTE SI JÍZDU

Kochejte se krajinou a unikátní dvouspojková převodovka (DCT) modelu NC750X se postará o řazení.

Převodovka DCT zajišťuje modelu NC750X maximálně plynulé řazení bez jakékoli ztráty záběru. Nikdy vás proto nenechá na holičkách, ať už jedete do práce nebo za víkendovou zábavou. K dispozici jsou tři různé režimy pro rozdílná prostředí, například dynamický režim S (Sport), který vám přepnutím spínače zajistí smělejší jízdu.

MULTIFUNKČNÍ DISPLEJ LCD

Oživte přístrojový displej modelu NC750X zářivými barvami odpovídajícími vaší jízdě.

Přístrojový panel LCD modelu NC750X s negativním zobrazením zobrazuje kromě obvyklých údajů, jako je spotřeba paliva, teplota vyhřívání rukojetí a rychlost, také informace o aktuálních výkonových parametrech pomocí intuitivních barevných kontrolek.

Pět režimů na výběr

Přístrojový panel disponuje pěti různými režimy: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý s vlastní sadou barev odpovídající výkonu motocyklu. To znamená, že můžete zjistit, který převodový stupeň je zařazený, úroveň otáček nebo dokonce jak úsporně jedete. To vše jediným pohledem na displej.

LCD displej přístrojů modelu Honda NC750X s negativním zobrazením

Ve společnosti Honda víme, že žádní dva jezdci nejsou stejní. Proto vám model NC750X umožní přizpůsobit jízdu konkrétním představám. Volitelná dvouspojková převodovka (DCT) nabízí výběr mezi dvěma režimy Drive a Sport.

A pokud dáváte přednost ručnímu řazení, můžete použít tlačítka nahoru a dolů, umístěná na levé straně řídítek. V nových barvách pro rok 2020 je NC750X ještě přitažlivější.

 

VýrobceHonda

 

MOTOR
Kapalinou chlazený, 4taktní, 8ventilový, řadový 2 válec SOHC splňuje EURO4
VRTÁNÍ x ZDVIH
77 x 80mm
OBJEM
745cm3
KOMPRESNÍ POMĚR
10.7: 1
MAX. VÝKON
40.3kW / 6250 ot/min
MAX. KROUTÍCÍ MOMENT
68 Nm / 4750 ot/min
SPOUŠTĚNÍ MOTORU
Elektrický
PŘEVODOVKA
6stupňová manuální
SPOJKA
Mokrá lamelová spojka
ROZVOR
1535mm
VÝŠKA SEDLA
830mm
SVĚTLÁ VÝŠKA
165mm
OBJEM NÁDRŽE
14,1 l
PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA
3,5 l/100 km (režim WMTC)

Podrobné technické parametry ZDE

PopisTechnické parametryPodrobnosti