Motopark Ostrava v novém kabátě - již brzy

2. 6. 2018

VÝSTAVBA NOVÉHO AREÁLU MOTOPARK JE V PLNÉM PROUDU

Ne jeden ostravák už mohl při cestě do Poruby zahlédnout, že se kousek před Svinovskými mosty krůček po krůčku něco děje. Yamaha - Morava roste a na konci léta 2018 se z ní stane Motopark Ostrava.

Komplexní motoristické centrum s rozlohou 3 hektarů, které v první etapě nabídne zákazníkům dvě autorizovaná dealerství světoznámých japonských značek Honda a Yamaha, profesionální servis a pneuservis. Obě tyto značky dodávají kompletní sortiment motocyklůskútrůčtyřkolek a široký sortiment příslušenství, za pomocí kterého si každý svou motorku doladí k úplné dokonalosti.

Nedílnou součástí bude také 1000 m2 prodejní plochy s moto oblečením, doplňky a příslušenstvím. Motopark Ostrava je největší distributor kvalitního motorkářského oblečení anglické značky RST a německé značky MODEKA pro Moravskoslezský kraj, avšak na prodejně najdete také velké množství kvalitních motopřileb Nolan, X -lite, AGV, Bell a mnoho dalšího.

Druhou etapou je vybudování multifunkčního zkušebního okruhu o délce 700 m a šířce 7 m spolu s tréninkovou plochou pro stunt ridig a moto školy, kde si budou moci návštěvníci Motoparku zazávodit na motokárách nebo odzkoušet svůj vysněný stroj Yamaha a Honda.

Za účelem pronájmu dráhy nebo pořádání firemních akcí bude vybudováno také kvalitní zázemí se školící místností a cataringem.

Moto prodejny, servisy, motorkářské srazy, promo akce a zkušební jízdy, moto školy, závody motokáry, teambuildingy, eventy, pořádání akcí to vše je Motopark Ostrava, největší motorkářské centrum na Moravě, zábava nejen pro motorkáře.

 

Tým Motopark Ostrava

Motopark Ostrava v novém kabátě - již brzy
Vytvořeno06.11.2019