Otevřená přilba NOLAN N21 Visor Spheroid 46 2XL

Otevřená přilba NOLAN N21 Visor Spheroid 46
-10 %
Vyberte variantu
Varianta
LNa dotaz
XLSkladem
2XLNa dotaz
3XLNa dotaz
Běžná cena s DPH 5 490 Kč 4 941 Kč 4 083 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód0001011PN8596341045227VýrobceNolanZáruka24 měsíců

Otevřená přilba na motorku Nolan N21 je ideální pro pomalejší motocykly, otevřená, s odklopným hledím, bez ochrany brady. Je charakterizována kombinací moderního designu ve spojení s vintage stylem, to vše dostupné v široké škále barev a grafiky. Kompaktní objem, ochrana proti slunci VPS, velmi těsné vnitřní komfortní polstrování a uchycovací systém Microlock dělají z helmy zajímavý a funkční módní doplněk pro scootery, nebo motocykly stylu "café racer". Oblíbí si ji milovníci klasiky i současné moderní módy.

Světle modrá vnitřní VPS clona slouží jako ochranný plexi štít (VPS je schváleno pro celodenní provoz). U určených verzí helmy je v balení přiložen DARK GREEN plexi štít. Kombinací barev na skořepině, interiéru, lemů přilby a lemů VPS je zajištěn široký výběr nejrůznějších klasických a „vintage“ stylů.
Přilba je vybavena přezkou MIKROLOCK, kroužkem pro uchycení přilby k motocyklu a u některých verzí, i čelními větracími otvory. Helmu je možné vybavit komunikačním systémem N-COM M5.

Světle modré VPS vnitřní hledí UV400

Exkluzivní vnitřní hledí vyrobené z LEXANuTM, které je S/R (Scratch Resistant – odolné proti poškrábání) s ochranou před slunečním zářením až UV 400 nanometrů. Jednoduché na vyjmutí, takže jej odstraníte, kdykoli potřebujete, nebo abyste jej mohli vyčistit.


Barvabílá, černá, červená
Pohlavíuni
Varianta2XL
VýrobceNolan

Specifikace:

  • oboustranná ochrana proti poškrábání
  • UV 400 ochrana
  • světle modré VPS
  • některé modely jsou navíc vybaveny tmavě zeleným VPS s ochrannou proti poškrábání
  • přední přívod vzduchu 
  • Microlock uchycovací přezka
  • vnitřní polstrování CLIMA COMFORT
PopisPodrobnostiKe stažení