Značky

Pečlivě vybíráme značky, které s vámi projedou každou cestu. Důležité kritérium je kvalita zpracování a bezpečnostní prvky, které vás chrání při každé jízdě. Líbivý design upoutá nejen vaši pozornost, ale i každého v okolí. Vyberte si z bohaté nabídky značek takovou, která vám sedne a bude nepostradatelným parťákem na všech cestách, které podniknete.

Logo 100%

100%

Koluje vám motokros v žilách? Značka 100% je tím nejlepším pro každou jízdu. Brýle na motorku a rukavice na motorku chrání vaše oči i ruce před nepříznivým počasím. Pokud chcete nekompromisní kvalitu, tak jedině 100%.

Logo 101 RIDERS

101 RIDERS

Česká značka oblečení 101 Riders je založena lidmi, kteří se v moto světě pohybují a chtějí, aby se motorkáři cítili pohodlně. Původně oblečení určené pro úzkou skupinu lidí si oblíbilo mnoho jezdců. Sázka na motokros, individualitu a oldschool motivy se ukázala jako správná.

Logo 4SR

4SR

Design a vlastní zkušenosti dovedli českou firmu k výrobě oblečení 4SR. Jako aktivní motorkáři nechávají produkty testovat profesionálními závodníky a všechny poznatky aplikují do výroby. V tomto světě je bezpečí na prvním místě. Značka k tomu přidává osobitý design a spolehlivost, které vás provedou každým kilometrem.

Logo ABUS

ABUS

Když na své mašině zrovna nepoznáváte svět, vyplatí se ji mít v maximálním bezpečí. Proto od německé značky ABUS nabízíme do každého detailu promyšlené motorkářské zámky, na které se můžete za jakýchkoli okolností spolehnout. Moderní, funkční a stoprocentně bezpečné. To jsou motorkářské zámky ABUS z oceli nebo z tvrzené oceli. Vybírat můžete ze široké nabídky válečkových, svinovacích, řetězových nebo moderních s alarmem.
Logo AGV

AGV

Značka AGV se na trhu objevila chvíli po druhé světové válce, kdy byly materiály pro výrobu helem ještě v plenkách. Velkou měrou přispěla ke zlepšení bezpečnosti, a i dnes klade velký důraz nejen na bezpečí a pohodlí, ale také na design přileb. Sáhněte po této italské značce, která se při výrobě soustředí především na motorkáře a jejich požitek z každé jízdy.
Logo Airoh

Airoh

Spolehněte se na ochranu značky Airoh a máte o své bezpečí na mašině postaráno. Díky neustálým inovacím a vylepšením, kterými Airoh své pánské, dámské i dětské helmy na motorku podrobuje, máte jistotu té nejvyšší kvality zpracování a funkčnosti.
Logo Alpinestars

Alpinestars

Alpinestars je předním světovým výrobcem profesionálních závodních produktů pro motorsport, ochrany motocyklových airbagů, vysoce výkonného oblečení, technické obuvi a přileb. Je založeno na tom, že nejlepšího designu a výzkumu je dosaženo za extrémních podmínek.
Logo AXXIS

AXXIS

Španělský výrobce, kterému záleží nejen na bezpečnosti, ale i na prvotřídním designu. Helmy Axxis splní všechny požadavky začátečníka i zkušeného motorkáře. Značka se zaměřuje na moderní technologie ve výrobě a kvalitní materiály i zpracování. Společně s bezpečnostními prvky a velmi příznivou cenou se nemusíte dvakrát rozmýšlet, zda helmu od Axxisu vzít či nevzít.

Logo Black Heart

Black Heart

Pod značkou BLACK HEART najdete oblečení s tématikou Hot Rod, Motorcycle, Rockabilly, Rock'n'Roll, Punk rock a Chopper Kustom Clothing.
Logo Broger

Broger

Oblečení Broger umožní motorkářům cítit se svobodně a nespoutaně. Když přidáte rychlost tam, kde je to dovoleno, budete plně chráněni moto výbavou, která klade důraz na bezpečí i styl. Bez ohledu na to, koho s sebou na vyjížďku vezmete nebo jaký terén se chystáte pokořit.

Logo Cassida

Cassida

Na cestách se o vaše bezpečí postará helma Cassida. Šikovné české ručičky se při výrobě soustředí nejen na moderní design, ale také na pohodlí a plné vybavení pro všechny typy jezdců. A to už po několik generací. Otevřená i integrální přilba zajistí bezstarostnou jízdu klidným městem, ale také vám dovolí zvýšit rychlost tam, kde to jde, bez obav o vaše bezpečí.
Logo Emerze

Emerze

Jízda na motorce je skvělý relax, který si zasloužíte. Vaše moto výbava je klíčová, drží nad vámi ochrannou ruku a snaží se zabránit odřeninám a jiným úrazům, když položíte motorku. Chrániče na motorku EMERZE jsou proto sázkou na jistotu. Postarají se o váš komfort a bezpečí do posledního detailu a vám zůstane skvělý pocit z každé jízdy.

Logo FLY Racing

FLY Racing

Americká dynamičnost a touha být nejlepší dodává produktům prvotřídní kvalitu. Vybavení určené pro moto svět a především pro akční a extrémní sporty moc dobře ví, že bezpečnost je absolutní prioritou. Jezdci endura, motokrosu, ale také milovníci klasické moto jízdy budou od hlavy až k patě v bezpečí, pokud si obléknout oblečení značky Fly Racing.

Logo Grex

Grex

Značka Grex je - spolu s X-lite - další značkou v portfoliu věhlasné italské skupiny Nolangroup. Ta je jedinou společností na trhu, která vyrábí všechny své helmy na italské půdě, a to díky plně integrovanému výrobnímu procesu - od příjmů surovin, až po konečnou montáž výrobku. Jedná se o největšího evropského výrobce s produkcí více než 400 000 helem ročně a týmem 360 lidí pracujících na ploše o rozloze 31 000 m². Nolangroup vyrábí přilby z polykarbonátového materiálu zvaného LEXAN, který byl vyvinut a použit na helmy kosmonautů při jejich misích "Apollo". Je to materiál, který je považován za nejjemnější, a zároveň nejodolnější termoplastický materiál používaný při výrobě helem.
Logo Hit-Air

Hit-Air

Japonská inovace a precizní práce znamená pro motorkáře vysoce kvalitní produkty. Značka se soustředí na oblečení Hit-Air, kdy jde především o airbagové produkty. Airbagové vesty a bundy jsou vysoce spolehlivé a umí každému motorkáři poskytnout komfort a bezpečí na všech cestách.

Logo HJC

HJC

Korejská preciznost a přesnost v kombinaci s bezpečím a pohodlím, to je helma HJC. Značka oblíbená mezi motorkáři napříč státy přináší kousky v různých cenových kategoriích. Jejich heslem je kvalita za rozumnou cenu, ať už půjde o výklopnou nebo krosovou přilbu. Každá z nich je ručně vyráběna s ohledem na profesionálního závodníka i svátečního jezdce.

Logo Honda

Honda

Synonymum tradicekvality, ale i inovací. Objevte desítky motorek do terénuna cesty i pro rychlejší dopravu po městě. A s nimi i oblečení a doplňky, ve kterém se díky skvělým střihům a použitým materiálům budete cítit vždy maximálně v pohodlí. A aby vám motorka sloužila po další tisíce kilometrů, nechybí v naší nabídce ani doplňky a náhradní díly.
Logo IMX

IMX

Při výběru vhodné výbavy na motorku je prvořadé bezpečí. V případě pádu nebo nehody vám musí poskytnout tu nejvyšší ochranu. Oblečení iMX to bere jako samozřejmost, proto jsou jejich výrobky skutečně bezpečné a navíc myslí na design. Značka myslí na všechny, proto jsou jejich produkty v různých cenových relacích.

Logo Inproducts

Inproducts

Inproducts je unikátní výrobce impregnací, autokosmetiky a antikorozních a izolačních sprejů, které se postarají o perfektní vzhled, dlouhodobou funkčnost a životnost vašich oblíbených věcí. Produkty Inproducts fungují na bázi nanotechnologie a díky nanočásticím řeší problémy přímo tam, kde vznikají.
Logo iXS

iXS

iXS je švýcarská značka, která představuje již desítky let synonymum vysoce kvalitního funkčního ochranného oblečení a doplňků pro dvoukolky. Její kvalita dosahuje vysokých standardů, což dokazují četná ocenění vítěze testu v odborném tisku nebo také získání ceny Red Dot Design Award za designový koncept.

Logo Kappa

Kappa

Když se Paolo Vettore v italském městě Cappa rozhodl v roce 1956 založit značku Kappa, těžko mohl předpokládat, do jakých rozměrů se za necelých 70 let své existence rozroste. Kappa se stala motorkářským synonymem pro cestování a volnost. Nabízí prvotřídní motorkářské kufry, brašny nebo batohy, které vám budou sloužit dlouhá léta na všech vašich cestách. Objevte naši nabídku této italské klasiky – garantujeme vám, že vás nezklame!

Logo LS2

LS2

Helmy LS2 jsou navrhované a vyvíjené ve Španělsku a plní nejpřísnější
evropské a světové bezpečnostní standardy a normy. Získaly si vynikající
pověst díky vysoké bezpečnosti, kvalitě, atraktivnímu designu a
vynikajícímu poměru ceny, výbavy a užitné hodnoty. LS2 jsou přilby vítězů
rallye Dakar, svoji bezpečnost jim svěřují jezdci MotoGP, v přilbách LS2
vyhrávají mistři světa a Evropy, závodí s nimi profesionální závodníci i
hobby jezdci v silničních závodech, v motokrosu, enduru, čtyřkolkách, FMX
a dalších motosportech. Ale hlavně je ke své spokojenosti denně používají
statisíce motorkářů, čtyřkolkářů a majitelů skútrů na celém světě.
Skořepiny z hi-tech materiálů HPFC, KPA, z karbonových vláken nebo HTTP
jsou vyráběné pod přísnou kontrolou kvality s certifikací ISO 9001.
Logo Maxx

Maxx

Fanoušci endur a krosu zbystří, když se řekne vybavení značky Maxx. Polská firma svou výrobu soustřeďuje na tento typ jízdy. Pro ně je důležité maximální pohodlí a také velká dávka bezpečí. Náročné terény hravě zdoláte, když budete mít oporu v silném stroji, správné přilbě a bezpečném avšak komfortním oblečení Maxx.
Logo Modeka

Modeka

Německá preciznost a kvalitní zpracování je to, čím se prezentuje oblečení Modeka. Vysoká kvalita, výborné střihy a také důraz na design jsou pro značku priorita. Neustále vylepšují a inovují technologie s jediným cílem - postarat se o své jezdce na každém kilometru a poskytnout jim radost z jízdy.

Logo MOLDEX

MOLDEX

Moldex byl založen v roce 1980 v Kalifornii a vyráběl nejdříve jen masky proti prachu. O pět let později následoval Moldex Evropa. Velká spokojenost uživatelů s našimi výrobky pro nás byla důležitá od začátku.
Logo Motopark

Motopark

Zastupujeme dvě nejsilnější moto značky na trhu. Autorizovaná dealerství a servisy Honda a Yamaha. Disponujeme velkou prodejnou s moto oblečením, doplňky a motorkářským příslušenstvím, dvěma showroomy motorek a servisním zázemím. Jsme největší distributoři značek RST, Modeka, 4SR, X‑lite, Nolan a dalších na Severní Moravě.
Logo Muc-off

Muc-off

Udržujte si svou mašinu ve 100% stavu a dopřejte jí komplexní péči Muc-Off – postará se o vyčištění rámu, podvozku nebo tlumící soustavy, stejně jako odstraní z řetězu staré mazivo. Jednoduše perfektní péče pro 100% zážitek z jízdy.

Logo N-Com

N-Com

N-Com – Nolan Communication System spadá pod Nolangroup a vznikl za účelem vyvinutí komunikačního systému speciálně pro helmy Nolan. Komunikační systémy N-Com jsou zcela integrované uvnitř helem, přičemž jsou zachovány požadavky na vzhled, pohodlí a shodu s platnými normami.
Logo Nolan

Nolan

Povinnou výbavou každého motorkáře je kvalitní přilba, která bude chránit na každé projížďce i dlouhé cestě. Značka se soustředí na prvotřídní materiály a výrobní proces probíhá v Itálii, odkud značka také pochází. Ať už sáhnete po otevřené helmě nebo výklopné přilbě, vždy získáte kvalitní zpracování.

Logo NOX

NOX

Francouzská spolehlivost a preciznost nabízí moderní helmy Nox pro všechny moto nadšence. Značka sází na technologie, které se neustále posouvají kupředu a svému jezdci poskytují maximální dávku bezpečí i komfortu. Přilbu doplňují kouřové sluneční clony, tónovaná plexiskla a jsou tedy spolehlivým parťákem na cesty za každého počasí.

Logo Oxford

Oxford

Anglická značka oblečení OXFORD nabízí motorkářům vše, co při jízdě na mašině využijete. Dbají na komfort, který je při jízdě stejně důležitý jako bezpečnost. Z široké nabídky si vybere každý jezdec - ať už jezdíte na mašině každý den nebo jste jen víkendoví nadšenci.

Logo Ozone

Ozone

Z široké nabídky oblečení Ozone si vyberou všichni motorkáři, kteří se chtějí v oblečení cítit pohodlně a bezpečně. Značka klade velký důraz na ochranu každého jezdce, který se na svých cestách potřebují cítit dobře. Kromě jiného jsou jednotlivé kousky moderní, kvalitní a za příjemnou cenu.

Logo PINLOCK

PINLOCK

Pinlock je výrobce bezpečnostních produktů, které umožňují motorkářům maximalizovat jejich zážitek z jízdy a zároveň zůstat v bezpečí. Pinlock produkty obsahují světově proslulé vložky odolné proti zamlžování a díky tomu je široce uznáván profesionály a spotřebiteli po celém světě. Pinlock neustále představuje nové a inovativní bezpečnostní produkty, které jezdce lépe vybaví.
Logo PRO-TEC

PRO-TEC

PRO-TEC je světový výrobce petrochemických produktů pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky PRO-TEC byly po několik let zkoušeny, testovány a vyvíjeny, aby byla zajištěna optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů. Zajišťují optimalizované spalování a 100% využití motoru. PRO-TEC má ve své nabídce také aerosoly pro údržbu a ošetřování.
Logo Rebelhorn

Rebelhorn

Motorkáři všech stylů slyšte! Oblečení Rebelhorn přináší moto vybavení vysoké kvality. Ať už jedete na krátkou či dlouhou projížďku, na podzim či v létě - komfort při každé cestě a bezpečí je pro tuto značku z Polska prvořadé. Spolu s příznivými cenami jsou dobrou volbou pro každého.

Logo Restless

Restless

Funkční materiály, moderní technologie a česká dílna, to jsou synonyma pro oblečení Restless. Motocyklové doplňky udržují motorkáře v bezpečí při každé jízdě a poskytují chtěný komfort. Jezdci mohou bez problému přidat plyn a užít si rychlou jízdu. Značka přináší funkční kousky, které navíc skvěle vypadají.

Logo Rock Baby

Rock Baby

Styl a nápaditost, to jsou dva hlavní body, kterými se značka oblečení Rock Baby řídí. Oblékněte sebe i své děti do vtipných kousků, které dávají jasně najevo, že tady je motorkářovo. Oblečení je kompletně vyráběné a šité v České republice. Z široké nabídky motivů si vybere každý motorkář.

Logo RST

RST

Anglická pečlivost a důraz na kvalitu dal vzniknout značce oblečení RST. Během svého vývoje značka přistoupila na výrobu kvalitních a bezpečných produktů, které zároveň myslí na to, aby vám to na motorce slušelo. Dostupné ceny umožní všem jezdcům na celém světě obléknout se stylově a s jistotou, že vás oblečení chrání.

Logo SECA

SECA

Motorkáři s vášní pro dlouhé i krátké vyjížďky dobře vědí, že špičková kvalita výbavy na motorku je prvořadá. Oblečení Seca chce všem jezdcům bez rozdílu poskytovat pohodlí a bezpečí, které jim přinese skutečný požitek z každé jízdy. Široká nabídka produktů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Logo SHAD

SHAD

Myslíte to s moto cestováním opravdu vážně? Tak to zaměřte svou pozornost na španělskou značku Shad! Ta si od doby svého vzniku v roce 1973 vydobyla celosvětově uznávané jméno a má to svůj důvod. Vybírejte si mezi bytelnými motorkářskými kufry, taškami, batohy a dalším příslušenstvím z těch nejlepších materiálů. Aby i na těch nejdelších cestách a v těch nejtvrdších podmínkách vám nabídly maximální bezpečí vašich věcí.

Logo Shark

Shark

Francouzská bezpečnost a důraz na design, to vyzařují helmy Shark. Za značkou stojí bývalí profesionální závodníci, kteří přesně vědí, jakou přilbu pravý motorkář potřebuje. Snaží se stále posouvat hranice technických možností. Díky inovacím si každý motorkář užije zábavnou, ale i bezpečnou jízdu.

Logo Sidi

Sidi

Značka představuje svou sílu a vášeň pro motorky v kolekci sportovních bot, které sednou každému motorkáři. Ať už jste fanoušci terénu nebo silnice, vždy je potřeba kvalitní obuv, která se postará o vaše bezpečí a pohodlí. Značka Sidi vyznává tradice, hodnoty a spolehlivost a promítá je do každého páru obuvi.

Logo Smooth Ways

Smooth Ways

Smooth Ways International se již tři desetiletí zabývá výrobou a vývozem ochranných produktů. Chrániče loktů, kolen, ramen, thajské chrániče, chrániče nohou, hrudníku a zad atd. jsou hlavními produkty společnosti Smooth Ways International.
Logo Spark

Spark

Motorkář je synonymem stylu a svobody. To bere v potaz česká značka oblečení Spark, která se zaměřuje na styl a bezpečí. Cílem značky je, aby se všichni jezdci cítili sebejistě a pohodlně, při každé jízdě. Zároveň neustále inovují technologie a procesy, které umožňují vytvářet ty nejlepší kousky pro milovníky motorek.

Logo Top Gold

Top Gold

Česká firma CHEMEK laboratoře, s.r.o vznikla v roce 1992 a jsou českými výrobci unikátní a funkční kosmetiky. Využívají aktivní látky zejména tuzemského původu. Ve výrobě jsou používány desítky bylinných extraktů, rostlinných olejů a silic v účinných koncentracích.
Logo VR46 - Valentino Rossi

VR46 - Valentino Rossi

Chcete se cítit na motorce podobně jako závodník Valentino Rossi? Oblečení VR46 z dílny samotného profi jezdce vám tento pocit poskytne. Nasedněte na motorku a rozjeďte se kamkoliv chcete. Kvalitní zpracování a poutavý design zaujme každého fanouška tohoto motocyklového profesionála.

Logo X-Lite

X-Lite

Spolehlivost a nejvyšší standard kvality jsou pro helmy X-Lite prioritou. Italská značka si vzala za své zajistit všem motorkářům po celém světě bezpečnost na cestách i mimo ně. Vášeň pro řemeslné tradice kombinují s nejmodernějšími technologiemi. Každá přilba je výsledkem kvalitní práce, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Logo Yamaha

Yamaha

KANDO, pocit hlubokého uspokojení a nadšení, které se dostaví při setkání pouze s tím, co má výjimečnou hodnotu a kvalitu. A pocit, který si ve vás značka Yamaha klade za cíl vyvolat. Vyberte si z desítek modelů mašin a bohatého příslušenství, aby vám vaše láska i nadále bezproblémově sloužila. A nezapomeňte se podívat na stylové oblečení a doplňky (nejen na motorku), díky kterým budou všichni hned vědět, pro kterou značku bije vaše srdce.
Logo Yohe

Yohe

Při výběru helmy kladete důraz nejen na design, ale především na kvalitu, poskytované bezpečí a materiál? Bezpečí je na motorce prvořadé a helmy Yohe ho na první místo řadí. Značka se soustředí na nové modely, které neustále vylepšuje ke spokojenosti motorkářů. Široká nabídka osloví všechny jezdce, pro které je komfort a pohodlí u přilby tím hlavním.

Logo YOKO

YOKO

YOKO je tradiční finská značka sportovního vybavení, která má kořeny už v 70. letech a v zahraničí je legendou. Vyrábí kvalitní a odolné oblečení pro nejrůznější sportovní i volnočasové aktivity.
Logo Yshop

Yshop

Yshop.cz nabízí širokou škálu kvalitních motocyklových produktů za rozumné ceny a zaměřuje se na zboží nejprestižnějších světových výrobců, jako je Arai, Cardo, Dainese, AGV, Held, Highway Hawk, Metzeler, Pirelli, Rizoma, Pinlock a další. U těchto značek představueje Yshop zároveň přímého oficiálního dovozce do České republiky.
Autorizovaný prodejce a servis
Autorizovaný prodejce a servis značek Yamaha a Honda + 2500 m2 showroom
Dovezeme vám motorku
Dovezeme vám motorku zdarma až domů (do 30 km od Motoparku)
Tým zkušených expertů
Tým zkušených expertů s dlouholetými zkušenostmi z motosportu
Motorky si můžete osahat, projet i koupit
Motorky si můžete osahat, projet i koupit – třeba na splátky s nulovou akontací