O nás

Jsme YAMAHA. Na naší pobočce najdete velký výběr motocyklůskútrů a čtyřkolek, které pro Vás stále držíme skladem. Vybrané modely je možno otestovat na zkušební jízdě. Dále je možno u nás objednat i ostatní produkty značky YAMAHA-MOTOR. Ať už se jedná o sněžné či vodní skútry, lodní motory, off roadové buginy, golfové vozíky nebo generátory a sněžné frézy, vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc.

Máte možnost si u nás zakoupit i velkou řadu doplňků a příslušenství k jednotlivým motocyklům, zároveň si můžete vybrat vybavení, které potřebujete k jízdě na motocyklu jako jsou motocyklové přilby, boty, oblečení atd. V rámci poskytování servisních služeb nabízíme opravy všech značek motocyklů, máme přímý přístup k náhradním dílům i doplňkům Yamaha. Jsme smluvním servisem pojišťoven Allianz a AXA.

V rámci servisní činnosti provozujeme také pneuservis, kde Vám pneumatiky nejen dodáme, ale nabízíme také možnost výměny za Vámi dodané pneumatiky.

V rámci komplexnosti našich služeb nabízíme možnost nákupu na spotřebitelský úvěr u společnosti ESSOX a službu Yamaha Finance. Díky smluvnímu partnerství s pojišťovnou Allianz, si u nás můžete sjednat pojištění nejen vašeho motocyklu.

Jsme také partnerskou prodejnou společnosti A Spirit a.s. Služba "partnerský prodej" umožňuje zákazníkům si zcela zdarma vyžádat zaslání vybraného zboží k nám a na naši provozovně si dané zboží vyzkoušet a případně i zakoupit. Zákazník tak nečiní závaznou objednávku a nevstupuje do smluvního vztahu. Zákazníkům je garantována prodejní cena včetně DPH a kvalita produktů, prezentovaná a nabízená na internetových stránkách www.yshop.cz. Dále nabízíme moto oblečení, nejen značky Yamaha, ale například i RST.


  • Telefonní kontakt e-shop: 555 11 22 25
  • servis, náhradní díly: 724 250 100
  • při objednávce ND si prosím připravte VIN svého motocyklu
  • obchod: 724 250 700

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Fotogalerie

2M Power s.r.o.

2M Power s.r.o.