Společnost Oxford Products Ltd (OXFORD), založená v roce 1973, je předním světovým dodavatelem výrobků pro motocykly a jízdní kola. Náš obrovský sortiment zahrnuje vše, co zlepšuje život na kolech: od oděvů a přileb až po doplňky, tvrdé díly, zámky, zavazadla a mnohem více! Tyto špičkové produkty jsou navrženy in-house týmem aktivních nadšenců a kvalifikovaných techniků se sídlem v účelové centrále společnosti v Oxfordshire ve Velké Británii.

S podporou nejnovějších technologií CAD, sady 3D tisku a plně vybavené zkušební laboratoře inovujeme, analyzujeme, testujeme a vyvíjíme jedinečné produkty ve snaze o nejlepší zážitek pro nadšence dvou kol.Uznávané pro jejich inovativní design a dynamická marketingová řešení, výrobky OXFORD jsou distribuovány prostřednictvím přibližně 100 partnerů po celém světě, přičemž zcela vlastněná americká dceřiná společnost (se sídlem v Jacksonville na Floridě) slouží všem Amerikám.

OXFORD je součástí Oxford Group of Companies, která kromě Oxford Products USA zahrnuje: Tri-Motive Ltd. , specializovaný distributor značek motocyklů se sídlem v jižním Walesu; Convenience Distribution Oxford Ltd (CDO ) , velkoobchodní distributor s jediným kontaktním místem na předurčených a pohodlných trzích. Skupina v současné době zaměstnává přibližně 200 zaměstnanců a má další ambiciózní plány na růst jak ve Velké Británii, tak ve svých globálních operacích.